İptal ve İade Koşulları

Hilmiye Özlem Budak tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

  1. www.cahidemuzayede.com sitesinden teklif verme usulü ile satın almış olduğunuz ürün/ürünleri fatura nüshaları eksiksiz şekilde, orijinal ambalajı açılmadan, ürünün kendisine veya ambalajına bir zarar verilmemişse ve ürün kullanılmamışsa ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde iade etme hakkına sahipsiniz.
  2. Teslimatı gerçekleşen ürünü/ürünleri 1.maddede belirtilen süre içinde iade etmeden önce, info@cahidemuzayede.com e-posta adresine fatura numarasını içeren ve kısaca iade nedeninin aktarıldığı bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.
  3. Ürünün iadesi işlemlerine ilişkin detaylı bilgi bu e-postaya cevaben tarafınıza iletilecektir.
  4. Ürünün iadesinde kullanacağınız kargo firması ürünün orijinal ambalajında olması koşuluyla size gelen bilgilendirme e-postasında belirtilen kargo firması ile yapılmalıdır. İadeye ilişkin kargo masrafı Alıcıya aittir.
  5. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade işlemi gerçekleştirilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. 
  6. İade Adresimiz: Esentepe Cad.Pamira Park Kuğu Evleri No:89/T1 Güzelyalı/Çanakkale

27.11.2014 tarihli 29188 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ gereği “Cayma Hakkının İstisnaları” kapsamındaki ürünlerin iadesi alınamamaktadır.